UTRINKI MESECA JUNIJA

Skupini Lisičke ter Sovice so se udeležile Mini Olimpijade na Rudarju v organizaciji Olimpijskega komiteja Slovenije. Otroci so se preizkusili v različnih športnih disciplinah (skok v daljino, hodulje, ples, šah,…).

Skoraj vsi otroci iz skupine Lisičk so se opogumili ter noč prespali v vrtcu. Zvečer so si spekli palačinke, iskali zaklad, se zabavali v mini pižama disku, na prostem ob soju naglavnih lučk poslušali pravljico in si ogledali nočni kino ob kokicah.

Enoto je obiskala tudi robotka Eva, ki je bila na ta dan poškodovana. Robotka Eva je skupaj z otroci zapela pesmico ter se pogovarjala o živalih.

Ob koncu šolskega leta pa so se otroci skupaj s starši družili na zaključnem srečanju enote. Na ta dan jih je obiskal klovn Tomi. Zabaval jih je z različnimi triki. Otroci pa so se preizkusili tudi v gibalnih, glasbenih ter ustvarjalnih delavnicah. Na koncu pa smo se poslovili še od otrok, ki odhajajo v šolo. Tako smo se dobro pripravili na poletne počitnice.