Barbara

ZAKLJUČNO SREČANJE V SKLOPU SODELOVANJA Z OŠ TRBOVLJE

V vrtcu Barbara smo izpeljali sklepno srečanje celoletnega sodelovanja z OŠ Trbovlje v sklopu mehkejšega prehoda iz vrtca v šolo. Prvošolci in njihove učiteljice so obiskali otroke in vzgojiteljice iz najstarejših skupin na našem igrišču, kjer smo se družili ob gibalnih dejavnostih. Prvošolci so se seznanili z gibalno pesmico o Losu Fredu ter se razgibali ob športnih igrah.
Otroci in vzgojiteljice skupine Gozdni škratki smo obiskovalce obdarili s Knapovskimi keksi, kulinaričnim spominkom z lokalnim pridihom, ki so nastali v sklopu projekta Turizem in vrtec: z igro do prvih turističnih korakov.
Vse udeležene strokovne delavke smo se strinjale, da je potrebno takšno sodelovanje nadaljevati tudi v naslednjem šolskem letu.