ŠPORT ŠPAS: DVORANA POLAJ

????Prireditev Šport Špas v organizaciji Vrtca Trbovlje več kot uspela. ????
Mi se ne damo in skupaj z vami nam je kljub okoliščinam in prilagoditvam uspelo napolniti Športno dvorano Polaj, ter pospremiti bodoče prvošolčke na pot proti šoli. Gibali smo, plesali in se družili.
Hvala vsem, ki ste se prireditve udeležili ali kakorkoli pripomogli k izvedbi.
Hvala Občina Trbovlje za vso podporo, trboveljskim športnikom, ki ste prišli in podprli prireditev, hvala ekipi Zavod za mladino in šport Trbovlje za vso pripravljenost in pomoč, ter soglasje za uporabo vaših prostorov, za vso srčnost in delo, ko ste se skupaj z nami borili, da prireditev izvedemo v vsakem vremenu. Rdeči križ Trbovlje hvala za pomoč pri vsebinah iz prve pomoči, hvala Zupi Zupan Boštjan za glasbo in ozvočenje, hvala vsem, ki ste prispevali za Sklad Vrtca Trbovlje, hvala vsem donatorjem za simbolične nagrade za udeležence.
Največja zahvala pa gre celotni ekipi Vrtec Trbovlje. Skupaj zmoremo vse ????HVALA????
Kolektiv Vrtca Trbovlje