Akcija (Samo) Otroci nas držijo pokonci

V sodelovanju z Društvo Prijateljev Mladine Trbovlje, vsemi organizacijami, ki jih obdarimo z risbicami in ob podpori Občina Trbovlje, v Vrtcu Trbovlje letos že 5. leto organiziramo akcijo (Samo)Otroci nas držijo pokonci.
S pomočjo prispelih risbic smo prejšnja leta razveselili oskrbovance Doma upokojencev Franc Salamon Trbovlje, uporabnike Varstveno delavnega centra Zasavje, uporabnike centra RKS območnega združenja Trbovlje: Menažka, obogatili smo praznične paketke preko CSD Zasavje (enota Trbovlje) idr.
Tudi letošnje 5. leto, si želimo, da bi bilo tako.
Obseg akcije pa se sproti razteza glede na število risbic, ki jih prejmemo. Zato resnično potrebujemo vašo pomoč. Veseli bomo vašega odziva, saj verjamemo, da nam v letošnjem letu skupaj lahko uspe zbrati še več risbic.
Hvala za odziv in sodelovanje.
Veseli bomo, če glas o naši akciji ponesete še dalje...
Kolektiv Vrtca Trbovlje